آشنایی با مجتمع تجاری و اداری هدیش مال

آشنایی با مجتمع تجاری و اداری هدیش مال

ساختمان ها و پروژه های عمرانی زیادی در پایتخت بزرگ ایران در حال ساخت یا بهره برداری هستند. اگر نگاهی به گوشه گوشه ی این شهر بندازید، متوجه خواهید شد که از چه حرف می زنیم.

بعید نیست که همین روزها، زمین خالی نزدیک خانه ی شما را هم حصارکشی کنند و ساخت و ساز را آغاز کنند. تهران شهر شلوغ و پر جمعیتی است. حدود 10 میلیون نفر هستیم که به سختی در کنار هم زندگی می کنیم. حاشیه ی شهرمان هر لحظه در حال بزرگ تر شدن است و به همین دلیل به امکانات بیشتری هم احتیاج داریم.

به همین دلیل است که این جمعیت کثیر، نیازمند امکاناتی مثل پاساژها و مراکز خرید هم هستند.

یکی از جدیدترین و بهترین مراکز خرید تهران که چند ماهی هست به مرحله ی بهره برداری رسیده و روز به روز، شلوغ تر می شود و افراد زیادتری را به سمت خود می کشاند، مجتمع تجاری و اداری هدیش مال است.

اگر خودتان را به میدان هروی برسانید و از پاساژهای الماس و هروی سنتر عبور کنید، نرسیده به خیابان شمشاد، چشمتان به یک ساختمان بزرگ و شیک می خورد که با چراغ های درخشان خود، حسابی چشم ها را به خود جلب می کند.

اما اجازه بدهید قبل از هر چیزی، به سراغ معرفی مجتمع تجاری و اداری هدیش مال برویم. با ما همراه باشید.

معرفی مشخصات مجتمع هدیش مال

مشخصات هدیش مال

مجتمع تجاری و اداری هدیش مال در یک زمین به مساحت 3200 متر ساخته شد. این مجتمع 16 طبقه دارد و دست کم 60000 متر مربع زیر بنای ساختمانی دارد. همان طور که اشاره کردیم این مجتمع فاصله ی چندان زیادی با میدان هروی ندارد. 6 طبقه از این مجتمع بزرگ اداری و تجاری، به پارکینگ اختصاص پیدا کرده است تا مراجعه کنندگان این مجتمع برای پارک کردن خودروهای خود دچار معضل نشوند.

9 طبقه نیز به فروشگاه های مختلف تجاری و مراکز اداری تخصیص داده شده است. این مجتمع بزرگ در طبقه ی آخر، یک روف گاردن بسیار زیبا و خاص را نیز دارد که برای استراحت و لذت بردن از مناظر اطراف فوق العاده است.

بنابراین اگر ساکن شرق تهران هستید، توصیه می کنیم حتما سری به این مجتمع بزرگ بزنید و از لذت ها و تفریح هایی که برای ارائه کردن دارد، استفاده کنید. البته این نکته را بگوییم که با وجود راه افتادن بخش های تجاری این مجتمع، هنوز هم جای کار زیادی دارد و به اتمام نرسیده است.

یکی از ویژگی های خیلی جذابی که در مورد این مجتمع تجاری و ادای وجود دارد این است که از بهترین متریال و فناوری های روز دنیا استفاده کرده است تا یکی از مدرن ترین و جالب ترین پاساژهای کل تهران را بسازد.

نماسازی و شکل کلی پلان معماری این مجتمع بسیار زیباست و چشم ها را به خود خیره می کند. هدیش مال را بر اساس استانداردهای شاخص بین المللی ساخته اند. اگر نگاهی به کل سازه بندازید، متوجه خواهید شد که نمایی دایره مانند دارند و شما می توانید با چرخیدن در طبقات آن به جای اول خود برگردید.

تلفیق هنر معماری ایرانی با تکنولوژی خارجی باعث شده است که مجتمع تجاری و اداری هدیش مال، یکی از بی ایرادترین مجتمع های کل کشور باشد که ضعف های دیگر ساختمان ها و پروژه های کشور را هم ندارد.

همان طور که گفتیم تلاش شده تا برای ساخت این مجتمع از بهترین متریال موجود در دنیا استفاده شود.

در ضمن این سازه توسط گروه ساختمانی انبوه سازان هدیش مال ساخته شده است. این گروه ساختمان سازی توانسته است با استفاده از کارشناسان و مهندسین حرفه ای، ساختمانی طراحی کند که سرمایه گذاری در آن، بدون ریسک و موفق باشد.

همچنین می توان از امکانات بی نظیر هدیش مال صحبت کرد که تقریبا برای تمام اعضای خانواده، چیزی برای ارائه کردن دارد. در ادامه ی این مقاله می خواهیم به این امکانات رفاهی اشاره کنیم. پس اگر قصد رفتن به این مجتمع بزرگ را دارید، ادامه ی این متن را از دست ندهید.

امکانات پروژه تجاری و اداری هدیش مال

امکانات هدیش مال

زمانی که وارد این مجتمع بزرگ تجاری و اداری می شوید، متوجه خواهید شد که برای هر طبقه، برنامه ریزی خاصی صورت رفته است و هر یک از این طبقات، هدف خاصی را دنبال می کنند. احتمالا خیلی زود متوجه خواهید شد که هر طبقه برای عرضه ی یک محصول در نظر گرفته شده است.

البته باید اشاره کنیم که هنوز تمامی واحدهای مجتمع تجاری و اداری هدیش مال افتتاح نشده است و خیلی از واحدها خالی هستند اما با جا نمایی خیلی خوبی که برای کسب و کارها و فروشگاه های مختلف صورت گرفته است، خیلی راحت می توان فهمید که سبک دقیق و منظمی در ساخت پروژه هدیش مال دنبال شده است. کل طبقه اول و دوم به فروشگاه های لوکس اختصاص داده شده است.

در طبقه ی سوم این مجموعه که هنوز به بهره برداری نرسیده است، قرار است که نمایشگاهی از لوکس ترین ماشین های دنیا راه اندازی شود. نمایشگاهی که قطعا خیلی از ماشین بازها را به سمت خود جلب می کند و رونق خوبی به کسب و کارهای آن جا خواهد داد.

شاید این سوال برایتان مطرح شده باشد که چگونه چنین چیزی ممکن است و ماشین ها را چطوری به طبقه ی سوم می رسانند؟ پاسخ بسیار ساده و راحت است: این مجتمع تجاری و اداری، یک لاین آسانسور جداگانه برای انتقال ماشین ها به طبقه ی سوم تدارک دیده است.

حالا به طبقه ی چهارم مجتمع تجاری و اداری هدیش مال می رسیم که طبیعتا مخصوص عاشقان غذاست. مجموعه ای فودکورت ها و رستوران های بین المللی در این مجتمع راه اندازی شده اند که حتی حالا هم شلوغ و پر از جمعیت هستند.

این فودکورت ها به قدری بزرگ هستند که بتوانند مجتمع تجاری و اداری هدیش مال را رونق بدهند. یکی از جالب ترین ویژگی های مربوط به غذاخوری های این مجتمع این است که فودکورت های زمستانی و تابستانی دارد. در فصل های گرم می توانید در فودکورت های این مجتمع بنشینید و با لذت بردن از باد خنک کولرها، غذایتان را میل کنید. شب ها هم که هوا کمی خنک تر است، می توانید به روف گاردن این مجموعه بروید و از باد خنک شبانه لذت ببرید.

در فصول سرد نیز، سیستم های گرمایشی فودکورت ها روشن می شوند و محیط را غرق در یک گرمای دلچسب می کنند.

طبقه ی پنجم نیز برای کافه بازهاست. کسانی که قرار کاری دارند یا می خواهند لذت یک قرار عاشقانه را تجربه کنند حتما باید سری به کافی شاپ های زیبای هدیش مال بزنند.

کافه های هدیش مال

در طبقه ی ششم نیز به یکی از جالب ترین و بهترین بخش های این مجتمع تجاری و اداری خواهیم رسید. بخشی که در بیشتر پروژه های تجاری تهران نادیده گرفته شده است: سالن های سینما و سالن آمفی تئاتر برای اجرای کنسرت و تئاتر!

متاسفانه پردیس های سینمایی بیشتر در غرب شهر تهران واقع شده اند و دسترسی به آن ها برای خیلی از ساکنین شرق دشوار بود. با افتتاح سالن های سینمای هدیش مال، تعداد زیادی از علاقه مندان به سینما به این مجتمع تجاری و اداری آمدند تا لذت تماشای یک فیلم خوب را در سالن های این مجموعه تجربه کنند.

با توجه به این که این سالن ها، جدید و پیشرفته هستند، تجربه ی تماشای یک فیلم در آن ها می توانند فوق العاده باشد. در واقع این اولین بار است که چنین سالنی در شرق تهران افتتاح می شود.

صرف نظر از سالن های سینما، باید به وجود آمفی تئاتر نیز اشاره کرد. یک طبقه پر از امکانات فوق العاده برای فرهنگ و هنر دوستان! با توجه به این که سالن های اجرای تئاتر یا کنسرت در تهران بسیار کم و محدود هستند، چنین سالن هایی می توانند بسیار مفید واقع شوند.

همچنین افتتاح چنین فضاهایی به پیشرفت کسب و کارهای اطراف این مجتمع نیز کمک خواهد کرد. باید بگوییم که بازدید از مجتمع تجاری و اداری هدیش مال یکی دو ساعتی طول خواهد کشید و طبیعتا، گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند و به شکل طبیعی، باعث رونق مغازه های اطراف خواهد شد.

اگر به طبقه ی منفی 1 این مجتمع تجاری و اداری سری بزنید، با یک هایپرمارکت خیلی بزرگ مواجه خواهید شد که کل طبقه را به خود اختصاص داده است. تنوع خیلی خوب کالاهای موجود در این هایپرمارکت و قیمت های تخفیف دار آن ها، باعث شده است که خرید کردن از آن خیلی خوب باشد. در ضمن شما می توانید به طور مستقیم از این هایپرمارکت، خریدهای خود را به پارکینگ و کنار ماشین خودتان ببرید.

همچنین امکان بردن وسایل با چرخ ترولی نیز وجود دارد.

در طبقه ششم این مجتمع، تالار بزرگی برای برگزاری همایش ها و مراسمات مختلف نیز وجود دارد. به طور کلی می توان گفت که طبقه ی ششم برای برگزاری مراسمات مختلف فرهنگی، طراحی شده است و دیزاین فوق العاده ای هم دارد.

سه طبقه از این ساختمان نیز برای امور اداری در نظر گرفته شده است. البته این واحدها همچنان در حال پیش فروش می باشند و استقبال از آن ها خیلی بالاست.

تمام این امکانات باعث شده است که هدیش مال، خیلی زودتر از آن چه که تصورش می رفت به رونق برسد و گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کند.

علاوه بر این نزدیک بودن به برخی از اتوبان های اصلی شهر مثل اتوبان صدر، همت، امام علی، صیاد شیرازی، رسالت، بابایی و زین الدین باعث شده که خیلی از افراد بتوانند راحت و بدون دردسر خودشان را به این مجتمع برسانند و لذت یک تفریح سالم را تجربه کنند.

همچنین نزدیک ترین مترو به این مجتمع، متروی میدان هروی است که تا این مجتمع 10 دقیقه پیاده روی دارد.

امکانات حوالی مجتمع هدیش مال

زمانی که یک پروژه تجاری و اداری در حال ساخت است، وظیفه ی اصلی سازندگان این است که به امکانات اطراف آن نیز توجه کنند. خوشبختانه در مورد مجتمع تجاری هدیش مال، این مسائل به طور کامل بررسی شده است.

علاوه بر نزدیک بودن به مترو و اتوبان های مختلف، اگر می خواهید با اتوبوس به این مجتمع بیایید نیز، ایستگاه اتوبوس چهار راه پاسداران را سوار شوید.

پمپ بنزین پاسداران با کد 129 نیز در نزدیکی این مجتمع قرار گرفته است. در غیر این صورت می توانید به پمپ بنزین رسالت که در تقاطع با اتوبان امام علی قرار گرفته است و 10 دقیقه با مجتمع فاصله دارد، سری بزنید.

از دیگر امکاناتی که اطراف این مجتمع وجود دارد، می توان به وجود 3 مرکز خرید بزرگ دیگر اشاره کرد. به این ترتیب شما می توانید با یک تیر 4 نشان بزنید و در کنار بازدید از هدیش مال، سری به دیگر مراکز خرید موجود در این منطقه هستند نیز بزنید. فاصله ی میان این مراکز با مجتمع هدیش مال، کمتر از 5 دقیقه پیاده روی است.

در کنار تمام این امکانات، نباید از وجود پارک زیبای صدف در خیابان رو به روی این مجتمع به سادگی عبور کنیم. مکانی زیبا، خلوت و دلباز برای خانواده هایی که می خواهند بعد از تفریح در هدیش مال، اندکی هم از فضای آزاد سبز استفاده کنند.

معرفی کامل هایپر مارکت هدیش مال

هایپر مارکت هدیش مال

هایپرمارکت هدیش مال، همان طور که گفتیم کل طبقه ی منفی 1 را به خود اختصاص داده است. بعد از این که با پله های برقی یا آسانسور خودتان را به این هایپرمراکت رساندید، از سمت راست وارد ورودی هایپرمارکت می شوید. اولین چیزی که به چشمتان می خورد، سبدهای میوه تازه است. در سمت چپ ورودی هایپرمارکت، انواع و اقسام نوشیدنی های گرم را می توانید خریداری کنید. قفسه ها و استندهای تخفیف در کنار تهویه ی مطبوع این هایپرمارکت، باعث شده است ساکنین منطقه هروی، استاد حسن بنا، شمس آباد، حسین آباد، مجیدیه شمالی و …که تا قبل از این، هایپرمارکت بزرگی تا به این حد نداشتند، خریدهای خود را از آن جا انجام بدهند.

یخچال بزرگ و طویلی که در میانه ی هایپرمارکت قرار داده شده است، پر از محصولات گوشتی و پروتئینی است که احتمالا دست خالی از آن نخواهید گذشت.

تنوع برندهای محصولات غذایی در این فروشگاه در کنار قیمت های مناسب مواد غذایی و تخفیف های جذاب، باعث شده که این هایپرمارکت درست مثل خود مجتمع در کل منطقه نظیر نداشته باشد.

تجربه بازدید از مجتمع تجاری و اداری هدیش مال

تجربه بازدید از هدیش مال

زمانی که برای اولین بار می خواهید وارد مجتمع هدیش مال شوید، اولین چیزی که توجهتان را به خود جلب می کند، طبیعتا ورودی این مجتمع است که درب های شیشه ای دارد. از همان ابتدا، یک نگهبان یونیفرم پوش را خواهید دید که خودروها را به سمت پارکینگ هدایت می کند.

به محض ورود به داخل خود سازه، با دو لاین آسانسور اولیه در سمت چپ و راست خود رو به رو می شوید. پیش رویتان نیز پلکانی گرد است که شما را به نیم طبقه ی بالا و نیم طبقه ی پایین می برد. اطراف این پله های سنگی و شیک، دو لاین پله برقی نیز هست که یکی شما را به پایین و دیگری به بالا می برد.

پلان معماری این مجتمع به شکل گرد ساخته شده است. بازدید از مجتمع تجاری و اداری هدیش مال ممکن است شما را به این تصور بندازد که در حال حرکت در یک نیم دایره هستید.

در نیم طبقه ی اول، فروشگاه های لباس زنانه چشم را خیره می کند. بیشتر این فروشگاه ویترین هایی بزرگ و جالب دارند که لباس های زیبایی را به نمایش گذاشته اند. فروشگاه های کیف و کفش های چرم نیز حسابی توجه را به خود جلب می کند. سمت چپ نیز فروشگاه بزرگ لوازم صوتی و تصویری را خواهید دید.

طبقه ی دوم نیز به فروشگاه های تجاری اختصاص دارد.

تجربه ی بازدید از این فروشگاه به شما نشان می دهد که قیمت کالاهایی که در این مجتمع عرضه می شوند، چندان ارزان نیست. این کالاها لوکس و گران قیمت محسوب می شوند و برای سلایق خاص طراحی شده اند.

چیزی که از همان طبقات اول توجه را به خود جلب می کند، فضای خالی گرد وسط مجتمع است که از میان آن یک دیوار بسیار بلند گیاهی، عبور می کند. این فضا علاقه مندان به عکاسی و سلفی گرفتن را به خود جذب می کند و باعث می شود که خیلی از آن ها، مدتی را به خوشی عکاسی کنند.

یکی دیگر از نکاتی که به هنگام بازدید از مجتمع تجاری و اداری هدیش مال به چشم می خورد، لاین آسانسورهای این مجتمع است. شما می توانید از یک راهروی پیچ در پیچ عبور کنید تا به سه لاین آسانسور برسید. این آسانسور از سیستم مرکزی خاصی استفاده می کنند. هر یک از آن ها فقط برای توقف در مسیرهای خاصی طراحی شده اند و بُرد آن ها به صورت لمسی کار می کند.

یکی دیگر از نکات بسیار جالب توجه این مجتمع، تمیز بودن آن است که چشم را خیره می کند.

در کنار سالن های سینما، بخشی نیز به یک کتابفروشی اختصاص داده شده است. این کتابفروشی می تواند زمانی که منتظر شروع سانس فیلم خود هستید، توجه شما را به خود جلب کند و باعث شود که چند دقیقه ای در آن به تورق کتاب ها بپردازید و احتمالا کتابی هم خریداری کنید.

از نکات جالب دیگری که در مجتمع هدیش مال توجه را به خود جلب می کند، پلکان شیشه ای است که طبقه ی چهارم را به پنجم وصل می کند. این پلکان شیشه ای که از جنس شیشه های سکوریت نشکن ساخته شده اند، حس هیجان خوبی را به فرد القاء می کنند.

به طور کلی، مجتمع تجاری و اداری هدیش مال از بهترین مجتمع هایی است که در شرق تهران ساخته شده است. از زمانی که این مجتمع ساخته شده، رونق خوبی به کسب و کارهای محلی داده است و پیشرفت قابل توجهی در میزان رفاه ساکنین این منطقه فراهم آورده است.

روزگاری که منطقه ی هروی به نام تعمیرکارهای خود شناخته می شد، در حال حاضر به خاطر هدیش مال و فروشگاه های لوکس آن شناخته می شود. هر روز هم به رونق این مجتمع افزوده خواهد شد…

قیمت واحدهای هدیش مال

اما یکی از اصلی ترین سوالاتی که در مورد هدیش مال وجود دارد این است که آیا تمام واحدهای تجاری و اداری آن خریده شده اند؟ آیا می توان کسب و کار تازه ای در آن راه اندازی کرد؟

در پاسخ باید بگوییم که خیلی از واحدهای تجاری و اداری هدیش مال، هنوز واگذار نشده اند و فرصت برای خریداران باقیست.

قیمت واحدهای هدیش مال نیز به متراژ، طبقه و کاربری آن ها بستگی دارد.

طبیعتا خرید یا اجاره ی یک واحد در این مجتمع تجاری و اداری می تواند سرمایه گذاری خیلی خوبی به حساب بیاید.

معرفی بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت

اما حالا که با این مجتمع به طور کامل آشنا شدیم، می خواهیم یک خبر خوب به تمام کسانی بدهیم که به نوعی با ساختمان سازی در ارتباط هستند:

این مجتمع تجاری هنوز به طور کامل بهره برداری نشده است و بهترین فرصت برای فروشندگان، بنگاهیان و …است تا بتوانند کالاها و خدمات خود را به سازندگان این مجتمع عرضه کنند.

بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت ، به عنوان یکی از قدرتمندترین و بزرگ ترین دیتابیس های ساختمانی کل کشور ، تمام اطلاعاتی که در مورد هدیش مال وجود دارد را فهرست کرده است.

بنابراین شما با دسترسی به این اطلاعات می توانید خیلی راحت استراتژی دقیق و درستی در مورد بازاریابی خود داشته باشید.

برخی از اطلاعاتی که در مورد پروژه های در حال ساخت تهران مثل همین هدیش مال، در دیتابیس ساختمانی در ساخت آمده است شامل موارد زیر است:

  • شماره تلفن سازندگان و پیمانکاران
  • امکانات رفاهی و تفریحی
  • مرحله ی ساخت سازه
  • متراژ و مساحت سازه
  • لوکیشن دقیق سازه
  • و…

همچنین بانک اطلاعات ساختمان در ساخت ، مجهز به پنل پیامکی است تا شما بتوانید خیلی راحت ، تبلیغات خود را به دست تصمیم گیرندگان ساختمانی که همان سازندگان و پیمانکاران هستند، برسانید!

در بازار کنونی مشاغل ساختمانی، در صورتی که به سلاح اطلاعات مجهز نباشید، بعید است که بتوانید دوام بیاورید. در این میان هیچ یک از این سلاح ها، به اندازه ی بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت نمی تواند به شما کمک کند.

نتیجه گیری

در نهایت باید اشاره کنیم که مجتمع تجاری و اداری هدیش مال می تواند تغییرات بزرگی در منطقه ی شمال شرق تهران ایجاد کند. تغییراتی که بخشی از آن ها تجاری و بخشی دیگر، فرهنگی خواهند بود.

امیدواریم که این مطلب توانسته باشد به طور کامل، پروژه ی هدیش مال را برایتان تشریح کند.