بانک اطلاعات ساختمان سایت در ساخت

بانک اطلاعات درساخت

امروزه اگر بخواهیم یک از پیچیده ترین وگسترده ترین صنایع موجود در جهان را نام ببریم، باید حتما به نام صنعت ساختمان سازی نیز اشاره بکنیم. طبیعتا این گستردگی منجر به افزایش نیروهای انسانی شاغل در این حوزه می شود! صدها هزار نفر در این حرفه مشغول به کار هستند و تک به تک آن ها، تمایل دارند که کار خود را گسترش دهند و مشتری های بیشتری به دست بیاورند.

تعدد افراد وخدمات باعث شده که رقابت در این بازار نیز بسیار سخت و البته پیچیده باشد. بنابراین بدون داشتن یک استراتژی درست و دقیق نمی توانید امیدی به پیروزی و ماندن در این بازار رقابت داشته باشید.
اما شاید یکی از بهترین چیزهایی که می توان برای طراحی یک استراتژی بازاریابی به کار گرفت، بانک اطلاعات ساختمانی است. اگر در یکی از مشاغل ساختمانی مشغول به کار می باشید، توصیه می کنیم  ادامه ی این مقاله از وب سایت در ساخت را مطالعه کنید. چرا که قرار است اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

بانک اطلاعات ساختمانی

بانک اطلاعات ساختمان چیست

هر کسب و کاری به اطلاعات نیاز دارد. در واقع در دنیای امروزی نمی توان بدون داشتن اطلاعات کافی، کاری از پیش برد. به همین دلیل است که همواره توصیه کرده اند پیش از ورود به یک کسب و کار، خودتان را به ابزار دانش و اطلاعات مجهز کنید.

اما در مورد مشاغل ساختمانی، ماجرا اندکی پیچیده تر می شود. همانطور که میدانید یکی از اصلی ترین مشتریان هر شغل ساختمانی، ساختمان های در حال ساخت و پروژه های عمرانی است. به همین دلیل لازم است که در مورد تک به تک ساختمان هایی که در شهرتان ساخته می شود، اطلاعات داشته باشید.

بیشتر بخوانید : کف کاذب و انواع آن

اگر فروشنده ی آجر یا سیمان یا هر مصالح دیگری هستید، باید بدانید که چه ساختمان هایی در شهر در حال ساخت هستند. به این ترتیب می توانید شبکه ای از مشتریان برای خود دست و پا کنید.

اما آیا یک فرد می تواند به تنهایی اطلاعات تمام ساختمان های در حال ساخت شهر را به دست آورد؟

طبیعی است که پاسخ به این سوال منفی می باشد. اینجاست که پای بانک های اطلاعات ساختمانی وسط می آید.

یک بانک اطلاعات ساختمانی در واقع اطلاعاتی است که شما برای فروش بیشتر محصولات یا خدمات خود به آنها نیاز دارید. اما این بانک اطلاعاتی شامل چه مواردی است؟

· معرفی پروژه های در حال ساخت

شاید اصلی ترین چیزی که یک بانک اطلاعات ساختمانی می تواند به شما عرضه کند، معرفی پروژه هایی است که شما از ساخت آن ها بی خبر بوده اید. یک بانک اطلاعاتی خوب، تک به تک این پروژه ها را با اطلاعات جزئی تر در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب شما می توانید برنامه ریزی بهتری برای فروش محصول یا خدمات خود به این پروژه های ساختمانی داشته باشید.

· شماره تماس پیمانکاران ساختمانی

در ذیل معرفی پروژه های ساختمانی، شماره تماس پیمانکاران و سازندگان نیز در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین چیزهایی که شما برای بازاریابی بهتر محصول یا خدمات ساختمانی خود نیاز دارید، شماره تماس سازندگان است. چرا که در نهایت، تصمیم اصلی را این افراد می گیرند. پیمانکار است که تصمیم می گیرد از کدام فروشنده خرید صورت بگیرد یا این که چه برندی تهیه شود! بنابراین اگر به شماره تماس این سازندگان دسترسی داشته باشید می توانید کسب و کار خود را بزرگ تر و مشتریان خود را بیشتر کنید.

· مساحت و متراژ پروژه های ساختمانی

یکی دیگر از اطلاعاتی که در اختیار دارندگان بانک اطلاعات ساختمانی قرار می گیرد، این است که می توانند از مساحت دقیق پروژه های ساختمانی در حال ساخت آگاه شوند. به این ترتیب می توانند برای بازاریابی آن ها استراتژی و تصمیم های درست تری بگیرند. مثلا خیلی از سازندگان استخر و …به دنبال پروژه های ساختمانی لوکس و بزرگ می گردند. چرا که تنها در این ساختمان هاست که به خدمات آن ها نیاز می شود. در چنین شرایطی آگاهی از متراژ ساختمان می تواند بازاریابی شما را هدفمند تر کند.

· آدرس پروژه های ساختمانی در حال ساخت

برخی مواقع لازم است که شما آدرس دقیق پروژه را در اختیار داشته باشید. مثلا تصور کنید که شما تصمیم به فروش مصالح ساختمانی به پروژه های در حال ساخت منطقه 1 تهران را دارید و غیر از این منطقه، نمی خواهید که فروشی داشته باشید. با استفاده از یک بانک اطلاعات ساختمانی می توانید بدون هیچ گونه دردسری چنین کاری را انجام دهید.

· مرحله ساخت

از دیگر اطلاعات بسیار مهم و حیاتی که در بانک اطلاعات ساختمانی درج شده است، مرحله ی ساخت پروژه ی ساختمانی می باشد. این اطلاعات بسیار حائز اهمیت است چرا که بهینه سازی روند بازاریابی شما کمک شایانی خواهد کرد. اجازه دهید با ذکر یک مثال، این مسئله را بهتر توضیح دهیم:

تصور کنید که شما فروشنده ی آجرها و بلوک های ساختمانی هستید و به دنبال ساختمان هایی می گردید که نیازمند مصالح شما هستند. بنابراین واضح و بدیهی است که باید سراغ ساختمان هایی بروید که در مرحله ی آجرچینی می باشند. اگر تبلیغات خود را برای ساختمانی انجام دهید که مثلا در مرحله ی گچ کاری و یا رنگ آمیزی است، طبیعتا فرصت خود را به هدر داده اید چرا که آن ساختمان اساسا به خدمات شما نیاز ندارد.

بنابراین آگاهی داشتن از مرحله ی ساخت ساختمان بسیار حائز اهمیت است چرا که روند بازاریابی شما را ساده تر و مفیدتر می سازد.

· امکانات و تجهیزات پروژه

برخی از خدمات ساختمانی مربوط به امکاناتی مثل نصب آسانسور، ساخت استخر و سونا، روف گاردن و…است. در یک بانک اطلاعاتی، می توانید این اطلاعات به خصوص پروژه را نیز به دست آورید.

بانک اطلاعات ساختمان در ساخت

اما حالا که با ویژگی های برتر یک بانک اطلاعات ساختمانی آشنا شدید، لازم است که در مورد یکی از بهترین دیتابیس های موجود در کشور، یعنی بانک اطلاعاتی وب سایت در ساخت صحبت کنیم و بگوییم که چرا باید این بانک اطلاعاتی را تهیه کنید.

یکی از اصلی ترین نکاتی که در رابطه با بانک اطلاعات ساختمان وجود دارد این است که می توانید همواره به روز و آپدیت باشید. به این معنی که اطلاعات دست اولی راجع به ساختمان های در حال ساخت به دست می آورید که به شما برای بازاریابی و فروش بیشتر کمک خواهند کرد.

بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت به همت ده ها نیروی پرتوان و قوی جمع آوری شده است. این بانک اطلاعاتی شاید جامع ترین دیتابیس ساختمانی باشد.

به همین دلیل اگر در یکی از مشاغل ساختمانی مشغول به کار هستید، توصیه میکنم حتما خرید یک بانک اطلاعات ساختمانی را مد نظر داشته باشید.

وب سایت در ساخت سال هاست که در حیطه اطلاعات ساختمانی مشغول به کار است. برخی از بهترین نیروهای انسانی گرد هم آمده اند تا بهترین خدمات را به شما ارائه کنند.

اما اجازه بدهید در مورد برخی از مزایای بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت با شما صحبت کنیم:

· آپدیت بودن

شاید یکی از مهمترین مزیت های دیتابیس در ساخت این باشد که کاملا آپدیت و به روز است. اگر در شغل های ساختمانی مشغول به کار باشید به خوبی می دانید که اطلاعات تاریخ مصرف گذشته به کارتان نخواهد آمد. شما باید به سرعت با خبر شوید که فلان پروژه ی ساختمانی از مرحله ی نازک کاری عبور کرده است و به نماسازی رسیده!

بیشتر بخوانید : حفاظ ساختمانی

این اطلاعات در صورتی که آپدیت نشوند، به هیچ دردی نخواهند خورد و اساسی سودی ندارند. در برخی مواقع حتی ممکن است منجر به ضرر شوند چرا که وقت و هزینه ی زیادی برای بازاریابی بر اساس اطلاعات تاریخ مصرف گذشته صورت گرفته است. بنابراین بسیار مهم است که اطلاعات بانک ساختمانی، آپدیت و به روز باشد. خوشبختانه تیمی از متخصصین به طور مداوم و روزانه، اطلاعات موجود در این بانک اطلاعاتی را آپدیت می کنند. بنابراین می توانید از این بابت آسوده خاطر باشید.

· جامع بودن

یکی دیگر از اساسی ترین ویژگی های یک بانک اطلاعاتی، جامع بودن است. به عبارت دیگر، بانک اطلاعات ساختمانی باید به گونه ای باشد که با خرید آن، از دیگر دیتابیس ها، بی نیاز باشید. بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت به طور مداوم آپدیت شده و بر فهرست پروژه های خود می افزاید. در واقع امکان ندارد که پروژه ای ساختمانی در تهران و کرج استارت بخورد و اطلاعات آن در دیتابیس وب سایت در ساخت درج نشود. به همین دلیل است که توصیه می کنیم حتما از بانک های اطلاعات ساختمانی جامع و کامل استفاده کنید.

· طبقه بندی شده

صدها و شاید هزاران پروژه ی مختلف ساختمانی در بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت فهرست شده اند. در صورتی که بخواهید به دنبال موردی خاص باشید، احتمالا حسابی وقتتان را خواهد گرفت اما نباید نگران این موضوع باشید چرا که تمامی اطلاعات موجود در این بانک اطلاعات ساختمانی به صورت طبقه بندی شده، عرضه شده اند. مثلا اگر می خواهید به دنبال پروژه های ساختمانی بین 100 الی 200 متر در منطقه 5 تهران بگردید، به راحتی می توانید فیلترهای مربوطه را اعمال کنید و به پروژه های مد نظرتان دست پیدا کنید.

این ویژگی باعث شده که کار کردن با پنل بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت راحت باشد.

درساخت

جمع آوری اطلاعات در سایت در ساخت

همان طور که در ابتدای این مقاله نیز عنوان کردیم، جمع آوری اطلاعات ساختمان های در حال ساخت، کار ساده و راحتی نیست. شما نمی توانید به تنهایی این کار را پیش ببرید. این وظیفه ی سخت و پر دردسری است که وقت و هزینه ی زیادی را نیز می طلبد.

اما جمع آوری اطلاعات در مجموعه ی در ساخت با وسواس و دقت زیادی صورت می گیرد. این اطلاعات توسط تیم های جمع آوری اطلاعات، گردآوری می شوند و سپس بر اساس امکانات و شرایط، طبقه بندی خواهند شد.

به عنوان مثال در ابتدا ساختمان هایی که در مناطق 22 گانه تهران هستند، جدا می شوند و بر اساس منطقه طبقه بندی خواهند شد. بعد از آن، به سراغ هر یک از مناطق رفته و بر اساس متراژ، آدرس، امکانات و حتی شماره تماس سازندگان، دسته بندی جداگانه ای صورت خواهد گرفت.

به این ترتیب یافتن پروژه های مورد نظر در این بانک اطلاعاتی بسیار ساده و راحت خواهد بود.

در ضمن پنل بانک های اطلاعاتی خوب مثل دیتابیس در ساخت، به گونه ای هستند که دارای پنل پیامکی نیز می باشند. به این ترتیب شما می توانید ساده و بی دردسر تبلیغات محصول یا خدمات خود را به شماره تماس سازندگان ارسال کنید. ارسال انبوه پیامک به بازار هدف، یکی از کمک هایی است که یک بانک اطلاعات ساختمانی می تواند برایتان انجام دهد.

مزایای بانک اطلاعات ساختمانی

اما یکی از اصلی ترین سوالاتی که در مورد بانک های اطلاعات ساختمانی مطرح می شود، این است که اساسا چرا باید چنین چیزی را تهیه کنیم. در صورتی که خودتان مشغول به کار در یکی از مشاغل ساختمانی هستند و در حال حاضر هم کسب و کار خوبی برای خودتان رقم زده اید، شاید با جدیت بیشتری این سوال را از خودتان مطرح کنید. در ادامه به چند دلیل مهم برای خرید یک بانک اطلاعات ساختمانی اشاره کرده ایم:

· شناخت بهتر بازار هدف

با استفاده از یک بانک اطلاعات ساختمانی شما می توانید درک بهتری نسبت به بازار هدف خود داشته باشید و بدانید که چه نیازهایی دارند. به عنوان مثال با در اختیار داشتن یک بانک اطلاعات ساختمانی، می توانید امکاناتی که یک ساختمان می خواهد داشته باشد را مشاهده کنید و بر اساس آن، نیازسنجی داشته باشید. به این ترتیب خواهید توانست که پاسخ بهتری به نیازهای مشتریان بدهید.

علاوه بر این، می توانید برای تک تک ساختمان هایی که در این دیتابیس وجود دارند، بهترین گزینه های تبلیغاتی را داشته باشید.

· طراحی استراتژی بازاریابی

با استفاده از یک بانک اطلاعات ساختمانی می توانید بهترین طرح ممکن برای بازاریابی را داشته باشید. می توانید تصمیم بگیرید که مثلا کدام یک از مناطق 22 گانه تهران برای بازاریابی محصولات یا خدمات شما مناسب تر هستند. با استفاده از در اختیار داشتن شماره تماس سازندگان ساختمانی، می توانید این بازاریابی را به صورت مستقیم انجام دهید و هیچ گونه مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

در وهله ی بعدی قادر خواهید بود که با استفاده از پنل پیامکی بانک اطلاعات ساختمانی، از داخل خود دیتابیس، این تبلیغات را داشته باشید. زمانی که به سلاح اطلاعات مجهز می شوید، شانس موفقیت شما در انجام یک بازاریابی بالاتر می رود و راحت تر می توانید کالا یا خدمات خود را به فروش برسانید.

· معرفی به یک بازار هدف بزرگ

شاید اصلی ترین مزیت یک بانک اطلاعات ساختمانی این باشد که شما را به یک بازار هدف بزرگ متصل می کند. بازاری که صد در صد طالب و خواستار کالا و خدمات شما هستند. به همین دلیل بهترین جایی است که می توانید در آن، مشتریان خود را گسترده تر سازید. این مشتریان هرگز کاهش پیدا نمی کنند چرا که به طور مداوم، این بانک اطلاعات ساختمانی آپدیت خواهد شد. بنابراین شما همواره مشتریان جدیدی خواهید داشت که می توانید محصولات یا خدمات خود را به آن ها عرضه کنید.

· سادگی در فروش

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مزایای داشتن یک بانک اطلاعات ساختمانی این است که فروش راحت تر و ساده تری را تجربه خواهید کرد. در فروش سنتی ناچار هستید که در انتظار آمدن مشتری بمانید اما با استفاده از یک بانک اطلاعات ساختمانی، می توانید به صورت موثری در فرآیند فروش کالا یا خدمات سهیم باشید. شما به سادگی می توانید خدمات خود را از طریق پیامک تبلیغ کنید و به این ترتیب حضور فعالی در بازار داشته باشید.

درحال ساخت

سوالات رایج در مورد بانک اطلاعات ساختمانی

اگر در یکی از مشاغل ساختمانی مشغول به کار هستید و بالاخره تصمیم خودتان را گرفته اید که یک بانک اطلاعات ساختمانی داشته باشید، ممکن است با انبوهی از سوالات مواجه شوید. در ادامه تصمیم داریم به برخی از رایج ترین سوالاتی که در مورد بانک اطلاعات ساختمانی وجود دارد پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

آیا کار با پنل بانک اطلاعات ساختمانی راحت است؟

بله! این کار به سادگی چند کلیک انجام می شود. کافیست به دنبال پروژه های ساختمانی مورد نظرتان بگردید و به سادگی و با چند فیلترگذاری ساده، آن ها را پیدا کنید. نکته ی بسیار مهم اینجاست که تمامی پنل به زبان فارسی نوشته شده و می توانید با رعایت دستورالعمل های راهنما، به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

من در حیطه ساخت استخر، روف گاردن، فروش پارکت و…کار می کنم. آیا این بانک اطلاعات ساختمانی برایم مفید است؟

صد در صد! شما می توانید به سراغ ساختمان هایی بروید که امکانات خاصی مثل استخر یا روف گاردن قرار است داشته باشند. به این ترتیب شما قادر خواهید بود که خودتان و خدماتتان را تبلیغ کنید. علاوه بر این، برای فروش برخی از محصولات جدیدتر ساختمان سازی، تمامی ساختمان های در حال ساختی که در دیتابیس ساختمانی معرفی شده اند، می توانند پتانسیل های خوبی برای مشتری شدن داشته باشند.

قیمت بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قیمت تعیین شده برای این بانک اطلاعات ساختمانی با توجه به ویژگی های بسیار مثبت و خارق العاده ی آن، بسیار ناچیز و مناسب است. در ضمن شما می توانید با یافتن مشتری های فراوان از طریق بانک اطلاعات ساختمانی، خیلی سریع پولی که برای خرید آن هزینه کرده اید را جبران کنید.

آیا می توان به اطلاعات بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت اعتماد کرد؟

صد در صد! ما بیشتر از مشتریان خود به صحیح بودن اطلاعات این دیتابیس حساس هستیم. بنابراین این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که تمامی اطلاعاتی که در مورد پروژه های ساختمانی درج شده اند، با وسواس فراوان و به صورت روزانه بررسی می شوند و در صورت تغییر هر یک از این اطلاعات، تغییر خواهند کرد.

چگونه بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت را بخرم؟

کافیست دستورالعمل های خرید که در وب سایت آمده است را دنبال کنید و در نهایت و بعد از پرداخت مبلغ خرید، به پنل دیتابیس متصل شوید.

آیا بعد از خرید، خدمات پشتیبانی نیز انجام می شود؟

بله! در صورتی که هرگونه مشکلی با نحوه ی استفاده از بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت دارید، می توانید با واحد پشتیبانی در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

آیا بعد از خرید بانک اطلاعات ساختمانی، تغییری در فروش خود خواهم دید؟

اگر دستورالعمل های بازاریابی را به درستی رعایت کنید، قطعا چنین خواهد شد! البته تمامی این دستورالعمل ها و ابزارهایی مثل بانک اطلاعاتی، تنها می توانند دستیار شما در امر فروش باشند و هم چنان وظیفه ی اصلی به عهده ی خودتان است که چگونه از این ابزارها برای توسعه ی کسب و کار خود استفاده می کنید.

آیا این بانک اطلاعات ساختمانی، اطلاعات ساختمان های جدید را نیز درج می کند؟

بله! این بانک اطلاعاتی به طور روزانه آپدیت می شود و حدود 50 پروژه ی جدید را به دیتابیس خود اضافه می کند. بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که همواره مشتریان جدیدی خواهید داشت.

اگر شماره تماس پیمانکاران ساختمانی عوض شده باشد چه؟

مهم ترین نکته ای که در رابطه با بانک اطلاعات ساختمانی در ساخت ذکر کردیم این است که اطلاعات موجود در آن به طور روزانه و مداوم آپدیت می شوند. بنابراین اصلا نیازی نیست که نگران این موضوع باشید.

تمامی نکات و اطلاعاتی که در مورد پروژه های ساختمانی و شماره تماس سازندگان درج شده است با تقریب 95 درصد درست و بدون خطا است. بنابراین می توانید با خیالی آسوده، تبلیغات و بازاریابی پیامکی خود را بر اساس شماره تماس های موجود در این دیتابیس راه اندازی کنید.

سخن آخر

بازارهای ساختمانی همان طور که اشاره کردیم، می توانند به شدت پیچیده و دشوار باشند. اگر خودتان را به طور مداوم آپدیت و به روز نکنید، ممکن است به سادگی حذف شده و کسب و کارتان را نابود کنید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم با استفاده از یک بانک اطلاعات ساختمانی همواره از آخرین اطلاعات پروژه های در حال ساخت تهران و کرج با خبر باشید و با توجه به این اطلاعات، فروش بیشتری را برای خود رقم بزنید.